Політика конфіденційності
Коли Ви знаходитеся на нашому сайті – Ви надаєте нам особисту інформацію. Отриману інформацію ми використовуємо для того, щоб обробити і доставити Вам замовлення. Формуючи замовлення на нашому сайті, ви погоджуєтеся з тим, що ми зберігаємо й використовуємо Ваші персональні дані для надання Вам інформації про наші послуги, які можуть бути Вам цікаві. Також, хочемо запевнити Вас, що ми ніколи не розповсюджуємо, не передаємо список наших клієнтів і деталі про них третім особам. Якщо Ви хочете, щоб інформація про Вас була видалена з нашої бази – повідомте, будь ласка, нас за телефоном +38 096 371 1914 або напишіть нам.
Про нас
Ми - Олександр та Наталя, сімейна пара, яка цінує свій час, комфорт та слідкує за натуральністю і якістю продуктів у своєму раціоні!
Наші досвід , знання та бажання принести користь - привели до ідеї відкрити Інтернет-магазин, де пропонуються сири відмінної якості від наших українських фермерських господарств.
У нашої сім'ї багаторічний досвід у сфері харчування: кафе здорового харчування «Смаколик», яке успішне на ринку вже 17 років. Також ми виготовляли вареники ручної ліпки для мережі ТМ «ВАРЕНИКИ ТУТ».
Тому розуміємо, як має бути якісно та смачно, але при цьому натурально та комфортно.
Якщо виникнуть у вас питання , можете звертатись до нас напряму. Нам важлива думка кожного з вас :)
+380676742066
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Варіант оплати
Після оформлення замовлення, ми з вами зв'яжемося для уточнення всіх деталей відправки
Натискаючи кнопку "Замовити" ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності
Made on
Tilda